biz kimiz

Günümüz trendlerine baktığımız zaman yaşamsal olarak sağlıklı ve doğal yaşam önceliğimiz olmaya başladı. Fabrikasyon ürünler yerine doğal ürünler vazgeçilmez parçamız haline geldi. Kendine has doğal yapı ve kokusu ile ahşap ürünler günlük yaşam alanlarımızda yerini almış oldu.
ahşapdekorlar.com olarak önceliğimiz özel yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın şıklığını ön planda tutarak estetik bir hava katmaktır. Bizler günümüz trendlerine hakim, yenilikçi ve profesyonel tasarımcılarımızla çalışmaktayız.

Ahşap Dekorlar, kuruluşundan itibaren üst seviye kalite standardında imalat yapan bir firma olma özelliğini korumaktadır. Bu standartların korunmasını, uzun yıllar birlikte çalıştığı kalifiye elemanlarına, malzeme konusundaki seçiciliğine ve uzun yıllar edindiği tecrübesiyle sağlar. Kendi imalatının dışında dekorasyonun konusu olan; akrilik, paslanmaz, metal, cam, ayna gibi ürün yan gruplarını da kendi kalite standartlarını gözeterek ilgili firmalarda ürettirir ve projeye entegre eder.

Ahşap Dekorlar, projelerini zamanında ve istenilen kalitede teslim etme özelliği ile bilinir. Yaptığı imalatların sorumluluğunu taşır ve müşterilerine taşıdığı bu sorumluluğu hissettirir.